top of page

Ayberk Yıldırım Hair Clinic

Ayberk Yıldırım Hair Clinic markası, resmi internet sitesi ve markalaşma tasarımı, yapım aşamaları ve yönetimi ajansımız tarafından gururla oluşturulmuştur. Beraberinde Sosyal Medya Kanalları için içeriklerinin profesyonel olarak yönetilmeside hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Hizmet

Markalaşma & Web Sitesi & Sosyal Medya

Müşteri

Ayberk Yıldırım

Sene

2021

kapak ayberk-min.jpg

Ayberk Yıldırım için hazırladığımız web sitesinde kendisinin sevdiği renk tonlarını kullandık. Markalaşma yolunda logosunu tasarlarken Saç Ekim Kliniği için uygun olan saç köklerini kullandık ve isminin ilk iki harfinden oluşan AY (Moon) simgesi kullanarak kendisiyle bütünleşmesini sağladık ve havalı bir görünüm kazandırdık.

Sitenin tasarımında marka rengine önem vererek yaptığı işlerindeki profesyonelliğini yansıtan çalışmalarından eşsiz görseller ekledik. Hastalarıyla iletişimini hızlandırmak için Consultation Form'u ekledik ve hastalarıyla olan iletişimini hızlandırdık.

Sosyal Medya Platformları için özel olarak sterilize edilmiş ekipmanlarımızla yapmış olduğumuz çekimlerimizi kısa videolar ile harika bir alana taşımış olduk

tel alt-min.jpg

More Than 15 Years Of Expertise

15 yıldan fazladır olan tecrübesi ile binlerce hastasına hizmet veren Ayberk Yıldırım markasının oluşumunda logo, markalaşma, kurumsal kimlik, web sitesi ve birçok medya hizmetlerinde tarafımızdan destek almış olup Lesreos® Studio tarafından gururla oluşturulmuştur.

bottom of page