top of page

EdaKök

EdaKök resmi internet sitesinin tasarımı, yapım aşamaları ve yönetimi ajansımız tarafından gururla oluşturulmuştur. Beraberinde Youtube Kanalı için video içeriklerinin profesyonel olarak editlenmeside hizmetlerimiz içerisinde yer almaktadır.

Hizmet

Markalaşma & Web & Youtube

Müşteri

EdaKök

Sene

2022

edakök kapak.jpg

EdaKök için hazırladığımız web sitesinde kendisinin sevdiği renk tonlarını kullandık. Markalaşma yolunda logosunu tasarlarken kendisini anlatan zarif bir el yazısı seçerek havalı bir görünüm kazandırdık.

Site içerisinde yer alan koleksiyonlar kısımları sayesinde Eda Hanım'ın favorilerine eklediği alışveriş koleksiyonlarını sevdikleri ve takipçileri paylaşmasını sağladık. Sitenin akışında en çok izlenen videolarınada yer verdik.

edakök resmi_edited.jpg
asdasd.jpg

EdaKök® Resmi Ürünler

Eda Hanım'ın markalaşma yolunda sitesindeki en can alıcı nokta olarak gizli bir link oluşturarak sevdiklerine kendi ürünlerini en kısa sürede tanıtabileceği ve satışını yapabileceği bir online satış sayfasıda oluşturmuş olduk buradan hem kendi ürünlerinin satışını yapabilecek ve takipçilerine ve sevenlerine kampanyalarını sunabilecek.

OT130I1-min.jpg

EdaKök Resmi Sitesi ve Youtube İçerikleri

Bu proje kapsamında yapılan tüm çalışmalar tarafımızca yapılmış olup. Tüm Hakları Saklıdır.

bottom of page