top of page

Mario Cavani

Mario Cavani markası için hazırlamış olduğumuz etiket çalışmaları markanın satışa çıkan ürünlerinde bulunmak üzere müşterilere ürünün hangi markaya ait olduğunu ve yıkama talimatından beden bilgilendirmesine kadar tüm hepsini kapsamaktadır. Jean Pantolon satışlarında görsel olarak önemli bir yere sahip olan etiketler tarafımızca Mario Cavani markası için özenle tasarlandı.

Hizmet

Hangtags & Tasarım

Müşteri

Mario Cavani

Sene

2022

MARİO CAVANO KAPAK-min.jpg

Mario Cavani markası için hazırladığımız bu Etiket tasarımları, 2022 sezonu için özenle hazırlanmış olup renk tercihleri markanın kurumsal renklerinden yola çıkılarak tasarlanmıştır.

Limited Edition olan bu koleksiyon için üretilen ve tasarlanan Etiketler Mario Cavani Markasının Premium Quality ürünleri için tercih edilmiş olup değerli müşterilerine ürünün daha önce kullanılmamış olduğunuda göstermektedir.

sol kart-min.jpg

Hangtag

Markanın ön plana çıkmasını sağlayan bir reklam ürünü olan sallantı etiketleri ürün tanıtımında çok önemli bir noktadır.

orta kart-min.jpg

Pocket Card

Modaya ve yıllık trendlere uygun tasarımlarla ve farklı bakış açılarıyla rakiplerinizin her zaman bir adım önünde olun.

sağ kart-min.jpg

Belt Card

Tekstil ürünlerinde pantolon kategorisinde, diğer sektörlerdeki ürünlerde kullanımı da oldukça popülerdir. Ürünün kullanılmamış olduğunu gösterir. 

Mario Cavani

Bu proje kapsamında yapılan tüm çalışmalar tarafımızca yapılmış olup. Tüm Hakları Saklıdır.

bottom of page