top of page

Overise

Overise markası, resmi internet sitesi ve Kurumsal Kimlik tasarımı, yapım aşamaları ve yönetimi ajansımız tarafından gururla oluşturulmuştur. Tüm bankalardan ve tüm para birimlerinden ödeme alabilen harika bir online giyim sayfası oluşturduk. Kurumsal Kimlik için markanın color scale formatını belirleyerek yeni bir yol izlemesini sağladık.

Hizmet

Web Sitesi & Kurumsal Kimlik

Müşteri

OveriseTr

Sene

2022

overise kapak-min.jpg

Overise markası için hazırlamış olduğumuz web sitesinde online alışverişin en kolay yapılabilir responsive yapılmış versiyonlarını mobil ve masaüstü versiyonlarında üstün kolaylık sağlayan tasarımla birleştirdik.

Tüm sistemin basite indirilmesi ve müşterinin memnuniyeti ve geri dönüşümleri için harika bir hızlı sipariş modüleri eklendi ve kolay alışveriş sistemi yaratıldı.

Tamamen kendi kurumsal renkleri ile site içerisi dizayn edildi.

kadın ve adam-min.jpg

Sokağı Hisset!

Sokak tarzını farklı bir şekilde yeniden yorumlayan Overise harika renklerdeki ürünlerinde kendi imzası olan logoyu kullanarak müşterilerine bunu sevdirmeyi başarmış ve bu yolda güzel adımlar atarak harika tasarımlar çıkarmaya devam etmektedir.

ONLINE SHOPPING

Sokağı Hisset! sloganı ile Overise markasının oluşumunda kurumsal kimlik, web sitesi ve birçok medya hizmetlerinde tarafımızdan destek almış olup Lesreos® Studio tarafından gururla oluşturulmuştur.

bottom of page